• ZAPRASZAMY DO KONTAKTU: PN-PT: 8:00-16:00

Biuro

41-800 ZABRZE, UL. MYŚLIWSKA 85

Permag.pl Biuro Rachunkowe Sp. z o.o.

NIP: 648 278 50 07, REGON: 368600150, KRS: 0000700511
Kontakt: +48 661 486 550

Biuro rachunkowe Chorzów - usługi księgowe

Działające w Zabrzu biuro rachunkowe zapewnia obsługę klientów m.in. z Chorzowa. Usługi księgowe świadczone są zarówno na miejscu, jak i z dojazdem do zleceniodawcy. Firma Permag na co dzień współpracuje z przedsiębiorstwami oraz osobami, które nie prowadzą działalności gospodarczej. W ofercie zawarto m.in. pełną księgowość, kadry i płace oraz rozliczanie spółek. Outsourcing zapewnia przedsiębiorcom możliwość ponoszenia stałych, zryczałtowanych kosztów miesięcznych, które dodatkowo mogą odliczyć od podstawy opodatkowania.

Usługi księgowe Chorzów – oferta

Biuro rachunkowe Chorzów

Każda księgowa profesjonalnie i terminowo wykonuje swoje zadania. Indywidualnie podchodzi do klienta i dostosowuje się do jego potrzeb oraz oczekiwań. Ponadto biuro rachunkowe zostało ubezpieczone od odpowiedzialności cywilnej.

Ceny za świadczony outsourcing ustalane są zawsze indywidualnie z klientem. Koszt uzależniony jest m.in. od ilości dokumentów oraz specyfikacji działalności firmy. To Państwo również decydują, czy w ramach obsługi księgowa ma dojeżdżać do firmy w Chorzowie lub jego okolicach.

Księgowość Chorzów — usługi z dojazdem do klienta

Jakie korzyści wynikają ze współpracy z naszym biurem rachunkowym? Przede wszystkim odchodzi konieczność zatrudnienia na etat (lub jego część) specjalisty w dziedzinie księgowości. Tym samym przedsiębiorca zaoszczędza na kosztach osobowych związanych np. z wynagrodzeniem, premiami, składkami na ubezpieczenia itd. Ponadto nie muszą Państwo kupować sprzętu komputerowego i oprogramowania do realizacji usług czy uwzględniać opłacenie szkoleń w tym zakresie.

Outsourcing księgowości jest również efektywniejszą organizacją budżetowania oraz kontrolingu kosztów. Kadra biura solidnie i rzetelnie realizuje zakres powierzonych czynności i cały czas doszkala się w zakresie zmieniających się przepisów podatkowych, prawa pracy, ubezpieczeń, rachunkowości czy finansów. Permag oferuje także dojazd do zleceniodawców.

Zamiast rekrutować księgową, można skorzystać z pomocy profesjonalnego biura rachunkowego dedykowanego klientom z Chorzowa i okolic. Jeśli chcą Państwo zaoszczędzić na kosztach i czasie, zewnętrzne usługi są najlepszym rozwiązaniem!

Dojazd z Chorzowa do Zabrza