• ZAPRASZAMY DO KONTAKTU: PN-PT: 8:00-16:00

Biuro

41-800 ZABRZE, UL. MYŚLIWSKA 85

Permag.pl Biuro Rachunkowe Sp. z o.o.

NIP: 648 278 50 07, REGON: 368600150, KRS: 0000700511
Kontakt: +48 661 486 550

Biuro rachunkowe Gliwice - usługi księgowe

Permag oferuje klientom indywidualnym oraz przedsiębiorcom z Gliwic rzetelnie prowadzone usługi księgowe. To biuro rachunkowe, które ma swoją siedzibę w Zabrzu, zapewnia także dojazd do Państwa, jeśli sobie tego zażyczycie. Zatrudniane księgowe na bieżąco szkolą się, aby mieć aktualną wiedzę z przepisów np. prawa pracy, finansów, ubezpieczeń czy podatków.

Usługi księgowe Gliwice – oferta

Biuro rachunkowe Gliwice

W ramach outsourcingu księgowości firma proponuje m.in.:

  • usługi kadrowo-płacowe,
  • doradztwo,
  • obsługę podatkową,
  • sporządzanie sprawozdań i rozliczeń,
  • prowadzenie ksiąg rachunkowych,
  • wspieranie podczas kontroli Urzędu Skarbowego lub ZUS-u.

Realizacja tych usług przez zewnętrzny podmiot jest rozwiązaniem, z którego korzysta coraz więcej firm, i alternatywą dla etatowych pracowników. Warto, aby zapoznali się Państwo z całą ofertą usług świadczonych przez biuro rachunkowe. Księgowość jest bardzo ważnym elementem w codziennym funkcjonowaniu firmy i dlatego warto ją powierzyć sprawdzonym specjalistom.

Księgowość Gliwice — usługi z dojazdem do klienta

Współpraca z biurem rachunkowym przyniesie Państwu wiele korzyści:

  • oszczędność czasu – pracownicy zewnętrzni dopilnowują składania obowiązkowych deklaracji czy rozliczeń w określonych terminach,
  • redukcja kosztów – zamiast zatrudniać na etat księgową i ponosić związane z tym koszty, zakres jej obowiązków przekazują Państwo specjalistom,
  • sprawne funkcjonowanie firmy – dzięki temu, że księgowość jest profesjonalnie prowadzona, przedsiębiorstwo może się rozwijać, a jego właściciel realizować zamierzone cele.

Świadczone usługi dopasowane są do potrzeb zleceniodawcy i specyfiki podmiotu gospodarczego. Rozliczenie odbywa się zawsze w indywidualny sposób w zależności m.in. od ilości dokumentów, rodzaju ewidencji księgowych czy wielkości zatrudnienia. Oprócz tego biuro rachunkowe jest ubezpieczone od odpowiedzialności cywilnej.

Zewnętrzna księgowa skutecznie i zgodnie z obowiązującymi przepisami pomoże Państwu zarządzać firmą. Zajmie się m.in. kontrolą kosztów, optymalizacją podatków czy będzie służyć doradztwem w bieżących kwestiach finansowych. Permag zachęca klientów z Gliwic do kontaktu ze swoimi ekspertami!

Dojazd z Gliwic do Zabrza