• ZAPRASZAMY DO KONTAKTU: PN-PT: 8:00-16:00

Biuro

41-800 ZABRZE, UL. MYŚLIWSKA 85

Permag.pl Biuro Rachunkowe Sp. z o.o.

NIP: 648 278 50 07, REGON: 368600150, KRS: 0000700511
Kontakt: +48 661 486 550

Biuro rachunkowe Tarnowskie Góry - usługi księgowe

Oferowane przez biuro rachunkowe z Zabrza usługi księgowe dla klientów z Tarnowskich Gór skupiają się m.in. na prowadzeniu pełnej lub uproszczonej księgowości oraz doradztwie ekonomiczno-finansowym. Państwo jako przedsiębiorca zyskujecie rzetelnego partnera, który opracuje korzystne rozwiązania, a księgowa dedykowana do obsługi firmy zapewni prawidłowość w księgach rachunkowych i rozliczeniach podatkowych.

Usługi księgowe Tarnowskie Góry – oferta

Biuro rachunkowe Tarnowskie Góry

Firma Permag przejmuje od podmiotów gospodarczych wiele obowiązków dotyczących polityki finansowej, m.in. sprawozdań i rozliczeń, usprawniając tym samym funkcjonowanie przedsiębiorstw. Księgowość prowadzona jest kompleksowo od momentu założenia firmy czy rejestracji spółki aż do ich zamknięcia. Księgowi przyjmują także wszelkie kontrole instytucji państwowych, aby klienci biura rachunkowego nie odczuwali dyskomfortu. Ponadto ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej, jakie biuro ma wykupione, potwierdza to, że jest poważnym partnerem w biznesie. Jego propozycja współpracy pozbawiona jest ukrytych kosztów.

Księgowość Tarnowskie Góry — usługi z dojazdem do klienta

Permag świadczy usługi także z dojazdem do klientów mieszkających lub prowadzących działalność na terenie Tarnowskich Gór oraz ich okolic. Zajmuje się obsługą księgowości w zakresie dopasowanym indywidualnie do potrzeb oraz specyfikacji firmy.

Przekazanie prowadzenia ksiąg rachunkowych do biura rachunkowego przede wszystkim odciąża przedsiębiorców z i tak dużej ilości obowiązków. Dzięki temu będą mogli Państwo skupić się na prowadzeniu firmy, a kwestie związane m.in. z fakturami i podatkami przejmie przydzielona do obsługi księgowa.

Wsparcie ze strony profesjonalistów obejmuje także doradztwo, co pozwala o wiele szybciej znaleźć odpowiedzi na pytania związane z kwestiami finansowymi czy kadrowymi. Powierzenie księgowości zewnętrznemu partnerowi daje pewność, że będzie ona prowadzona poprawnie.

Permag zaprasza Państwa do skorzystania z usług jednorazowo lub do nawiązania stałej współpracy z biurem rachunkowym, aby móc bardziej skupić się na celach biznesowych. Rzetelna obsługa jest bardzo ważna, a wspomniana firma właśnie taką zapewnia!

Dojazd z Tarnowskich Gór do Zabrza