• ZAPRASZAMY DO KONTAKTU: PN-PT: 8:00-16:00

Biuro

41-800 ZABRZE, UL. MYŚLIWSKA 85

Permag.pl Biuro Rachunkowe Sp. z o.o.

NIP: 648 278 50 07, REGON: 368600150, KRS: 0000700511
Kontakt: +48 661 486 550

Biuro rachunkowe Katowice - usługi księgowe

Osoby prywatne oraz firmy z Katowic mogą skorzystać z usług księgowych Permag. To biuro rachunkowe z siedzibą w Zabrzu, które w ramach swojej działalności dojeżdża także do klientów. Zajmuje się obsługą podmiotów z różnych branż, świadcząc kompleksową księgowość. Zakres usług oraz koszt, zawsze indywidualnie ustalany jest z Państwem. Każdemu zleceniodawcy zostaje przypisana wyspecjalizowana księgowa, która pilnuje terminów, przygotowuje niezbędną dokumentację, sporządza deklaracje i rozliczenia oraz służy doradztwem.

Usługi księgowe Katowice – oferta

Biuro rachunkowe Katowice

Biuro rachunkowe zapewnia poufność wszystkich przekazywanych informacji. Dodatkowo jest ubezpieczone od odpowiedzialności cywilnej. Zatrudnionych pracowników wyróżnia terminowość i profesjonalizm w zakresie wykonywanych czynności. Permag gwarantuje, że świadczona na rzecz Państwa usługa – bez względu na jej zakres – będzie realizowana z zaangażowaniem, a także w sposób profesjonalny. Warto rozważyć korzyści, takie jak m.in. oszczędność czasu czy kosztów, jakie wiążą się z nawiązaniem stałej współpracy!

Księgowość Katowice — usługi z dojazdem do klienta

Świadcząc usługi dla klientów z Katowic – zdalnie lub dojeżdżając do nich – firma proponuje Państwu m.in.:

  • prowadzenie uproszczonej lub pełnej księgowości,
  • roczne rozliczenie PIT,
  • obsługę kadr i płac,
  • przygotowywanie deklaracji podatkowych i ZUS,
  • reprezentację zleceniodawcy przed różnymi instytucjami,
  • pomoc w założeniu działalności gospodarczej,
  • doradztwo w zakresie polityki finansowej oraz kadrowej.

Biuro rachunkowe specjalizuje się także w realizacji usług księgowych dla spółek z o.o. Ma w tym zakresie już wieloletnie doświadczenie. Księgowa wyznaczona do obsługi Państwa przedsiębiorstwa pomaga m.in. przy rozliczaniu podatku dochodowego lub VAT oraz sporządzaniu bilansu czy CIT-u i weryfikuje wszelką dokumentację finansową pod względem formalnym.

Permag gwarantuje przejrzystość oferty i brak ukrytych kosztów w zakresie świadczonych usług. Przykłada wagę do tego, aby ciągle podnosić kompetencje swoich pracowników. Dlatego księgowi z biura rachunkowego stale doszkalają się, aby być na bieżąco w zakresie obowiązujących przepisów. Warto rozważyć współpracę z tak rzetelnym partnerem!

Dojazd z Katowic do Zabrza