• ZAPRASZAMY DO KONTAKTU: PN-PT: 8:00-16:00

Biuro

41-800 ZABRZE, UL. MYŚLIWSKA 85

Permag.pl Biuro Rachunkowe Sp. z o.o.

NIP: 648 278 50 07, REGON: 368600150, KRS: 0000700511
Kontakt: +48 661 486 550

Biuro rachunkowe Ruda Śląska - usługi księgowe

Permag rzetelnie, terminowo i odpowiedzialnie realizuje usługi księgowe dla przedsiębiorstw różnej wielkości oraz osób nieprowadzących działalności gospodarczej z Rudy Śląskiej i okolic. To jedna z miejscowości, na której terenie zlecenia realizują pracownicy biura rachunkowego w Zabrzu. Są to osoby wyspecjalizowane w swoim zawodzie, które mają już wieloletnie doświadczenie. Zapewniają kompleksową obsługę na wielu płaszczyznach. Celem jest usprawnienie księgowości w Państwa firmie, a można tego dokonać w ramach bieżącej obsługi. Bez ukrytych kosztów Permag zadba o profesjonalne raportowanie finansowe czy terminowe rozliczenia z Urzędem Skarbowym i ZUS-em.

Usługi księgowe Ruda Śląska – oferta

Biuro rachunkowe Ruda Śląska

Księgowa z biura rachunkowego proponuje wsparcie w zarządzaniu finansami, co z kolei przekłada się na większe oszczędności i zyski. Warto więc rozważyć wybór kompleksowych usług dopasowanych do indywidualnych potrzeb, a przed podjęciem decyzji o współpracy z firmą można zapoznać się ze szczegółami oferty.

Świadczona księgowość rozliczana jest m.in. w zależności do specyfiki firmy, liczby zatrudnionych osób czy dokumentów, jakie co miesiąc przekazują Państwo do biura.

Księgowość Ruda Śląska — usługi z dojazdem do klienta

Permag przejmuje wszystkie obowiązki małych i dużych podmiotów związane z księgowością i rachunkowością. Co proponuje klientom z Rudy Śląskiej? W zakresie świadczonych dla Państwa usług księgowych znajduje się m.in.:

  • prowadzenie ksiąg rachunkowych,
  • pełna obsługa kadr i płac,
  • pomoc w zakresie składania deklaracji i rozliczeń m.in. do Urzędu Skarbowego i ZUS-u oraz kontakt z tymi instytucjami,
  • nadzór księgowy i podatkowy.

Oprócz tego biuro rachunkowe przeprowadza szkolenia BHP oraz audyty.

Dedykowana do obsługi firmy osoba zadba o to, aby na bieżąco dostosowywać księgowość do zmian w przepisach prawa bilansowego i podatkowego. Dokłada najwyższych starań, aby odciążyć przedsiębiorców i przejąć od nich wszelkie obowiązki z tym związane.

Jeśli szukają Państwo ułatwienia w prowadzenie działalności gospodarczej i chcą uniknąć błędów w obszarze prawa podatkowego, pracy, kadr i płac, warto rozważyć skorzystanie z usług biura rachunkowego!

Dojazd z Rudy Śląskiej do Zabrza